O nas

Hajgo sp. z o.o. działa od 2011 roku.

W marcu 2020 roku Hajgo sp. z o.o. otrzymało status Zakładu Pracy Chronionej.

Siedziba firmy zawsze znajdowała się na terenie Zagłębia Dąbrowskiego jednak usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Mamy doświadczenie we współpracy z zakładami przemysłowymi, bankami, jednostkami publicznymi w tym ochrony zdrowia, urzędami, sądami. Wśród naszych klientów są zarówno małe jak i bardzo duże przedsiębiorstwa.

NIP 6252438466

REGON 241958676

KRS 0000384162

Hajgo sp. z o.o. to firma specjalizująca się w kompleksowych usługach administracyjnych.

Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, od prostych usług czystościowych poprzez ochronę mienia, przeglądy budowlane do usług wysokospecjalistycznych takich jak szkolenia, informatyczne rozwiązania mobilne dla biznesu aż do cyfrowej łączności radiowej i usług związanych z audytem ochrony informacji i danych osobowych zgodnie z wymogami RODO.

W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na kompleksowość usług.

W przypadku usług czystościowych zapewniamy oprócz samej usługi sprzątania także dostawę środków czystości i artykułów higienicznych.

Dla usług ochrony mienia możemy polecić audyt bezpieczeństwa, sprawdzimy czy Twoje zabezpieczenia nie mają luk i zaproponujemy rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze systemy funkcjonujące na rynku.

Możesz skorzystać z naszej oferty objęcia terenu firmy systemem monitoringu i innych zabezpieczeń technicznych np. barier IR, doradzimy i zamontujemy sprzęt zgodny z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy oprócz zadań związanych z ochroną obiektu mogą wykonywać także usługi portierskie lub obsługiwać centralę telefoniczną.

W przypadku przeglądów budowlanych wykonujemy wszystkie rodzaje przeglądów nakazywanych przez prawo budowlane a dodatkowo o ile w trakcie przeglądu zostanie stwierdzona konieczność przeprowadzenia drobnych napraw możesz nam zlecić ich przeprowadzenie. Przy większych pracach polecimy naszych partnerów, którzy będą mogli przeprowadzić poważniejsze remonty.

Nasze usługi szkoleniowe także opieramy na kompleksowości, możemy wykonać audyt potrzeb szkoleniowych, wykonać harmonogram szkoleń, przeprowadzić szkolenia z udziałem naszych trenerów lub znaleźć na rynku odpowiednie szkolenia.

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty szkoleniowej zapewnimy dla Twoich pracowników zakwaterowanie o ile zajdzie taka konieczność. W trakcie szkoleń zapewniamy także catering w tym dietetyczny, wegetariański czy wegański.

To samo dotyczy usług związanych z RODO, przeprowadzimy audyt, zaproponujemy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo danych i je wdrożymy.

 

Hajgo sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00325/2018.

Ośrodek Szkoleniowy Hajgo posiada Certyfikat Jakości TGLS Quality Alliance nr 01/10/2019.

 

 

Media Społecznościowe

Hajgo sp. z o.o. jest także na fb, wejdź i polub naszą stronę.

Copyright Hajgo 2019

Korzyści ze współpracy.

Hajgo sp. z o.o. zatrudnia osoby niepełnosprawne i jest upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON w wysokości co najmniej 40%.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zakwalifikowanym do MSP (małe i średnie) dzięki nam możesz skorzystać z dofinansowania unijnego.

Dla dużych przedsiębiorstw proponujemy ulgi w odpisie na PFRON.

Przydatne informacje

Zasady przetwarzania danych osobowych