Misją Hajgo sp. z o.o. jest zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej i usługowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji oraz wspieranie rozwoju klienta biznesowego i indywidualnego. 

Naszą wizją jest dążenie do oferowania najwyższej jakości szkoleń i usług prowadzonych przez profesjonalną kadrę, wykorzystując innowacyjne metody nauczania i świadczenia usług. 

Celem strategicznym jest zwiększanie wartości przedsiębiorstwa poprzez optymalne wykorzystanie zasobów intelektualnych, materialnych i organizacyjnych w zakresie działalności szkoleniowej oraz świadczonych usług. 

Celem edukacyjnym Ośrodka jest szkolenie kadry kierowniczej, pracowników instytucji i organizacji oraz osób indywidualnych, podnoszenie ich kwalifikacji oraz szkolenie osób rozpoczynających swoją edukację w ramach proponowanych przez nas zagadnień tematycznych. 

 

Hajgo sp. z o.o. dostarcza wiedzę o technologicznych rozwiązaniach w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem a także wdraża te rozwiązania w wiodących firmach w Polsce. 

Hajgo sp. z o.o. zatrudnia trenerów i doświadczonych w dziedzinie high-tech menedżerów, na tej bazie chcemy, aby nasza firma stała się akademią technologiczną, która zapewni swoim klientom dostęp do wiedzy o najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych pomocnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 

Nawet najlepszy produkt techniczny nie znajdzie zastosowania jeżeli użytkownik nie będzie posiadał odpowiedniej wiedzy jak go używać - chcesz zostać liderem w swojej branży? Zacznij od zdobycia wiedzy o możliwościach jakie daje nowoczesna technologia.

 

Hajgo sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00325/2018.

Hajgo sp. z o.o. posiada koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia  realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej o numerze L-0253/18

 

 

 

Media Społecznościowe

Hajgo sp. z o.o. jest także na fb, wejdź i polub naszą stronę.

Copyright Hajgo 2019

Korzyści ze współpracy.

Hajgo sp. z o.o. zatrudnia osoby niepełnosprawne i jest upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zakwalifikowanym do MSP (małe i średnie) dzięki nam możesz skorzystać z dofinansowania unijnego.

Dla dużych przedsiębiorstw proponujemy ulgi w odpisie na PFRON.

Przydatne informacje

Zasady przetwarzania danych osobowych