Hajgo sp. z o.o. to nie tylko szkolenia w dziedzinie nowoczesnych technologii.

W naszej ofercie znajdziesz także rozwiązania, które pomogą w zarządzaniu firmą.

Współpracujemy z firmami o dużym potencjale, z nowatorskim podejściem do wielu zagadnień.

Dlatego proponujemy zapoznanie się z rozwiązaniami przez nas proponowanymi:

  1. System do obsługi ewidencji środków trwałych i wyposażenie. System wykorzystuje tanie rozwiązania bazujące na wykorzystaniu telefonów typu smartfon. W dzisiejszych czasach większość pracowników jest wyposażona w takie telefony. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz je wykorzystać do przeprowadzania mobilnych spisów z natury środków trwałych i wyposażenia. Co więcej wszystko odbywa się online, dzięki czemu informacja o przeprowadzonym spisie trafi natychmiast do odpowiedniego działu a cały proces jest w pełni zelektronizowany, co będzie dobrze oceniane przez biegłych, którzy będą audytowali Twoje poczynania w tym zakresie. Wykorzystujemy tu także najnowocześniejsze rozwiązania znakowania środków trwałych za pomocą tagów NFC
  2. Kolejnym systemem jest aplikacja do lokalizacji pracowników. Jest to bardzo uniwersalna aplikacja. Za jej pomocą można wdrożyć system wejść/wyjść pracowników. Kolejnym zastosowaniem jest możliwość nadzoru ruchu pracowników tj. gdzie, kiedy i kto przebywał. Można to wykorzystać np. do kontroli pracowników ochrony mienia, którzy w określonym przedziale czasu powinni się pokazać w wyznaczonym punkcie kontrolnym. Dotyczy to zarówno pracowników ochrony jak i grup interwencyjnych. Informacja o odbiciu się pracownika w punkcie kontrolnym trafia natychmiast do systemu raportowego na komputerze z systemem Windows.

3. Kolejna aplikacja to Globalna książka telefoniczna idealna dla firm zatrudniających dużą liczbę przedstawicieli handlowych. Aplikacją zarządza administrator, który jednym kliknięciem zmienia, dodaje nowy numer kontaktowy we wszystkich telefonach komórkowych, które są zarządzane z poziomu aplikacji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że każdy przedstawiciel handlowy ma aktualne numery do klientów lub dostawców.

4. Cyfrowe radio na telefonie komórkowym to kolejny produkt, który polecamy. System może być z powodzeniem wykorzystywany w firmach transportowych, taksówkowych, pogotowiach ratunkowych czy wielu innych. Tutaj także wykorzystujemy możliwości jakie posiada telefon typu smartfon. Za pomocą tej aplikacji możesz się skontaktować z wybranym pracownikiem, grupą pracowników lub ze wszystkim pracownikami przy użyciu wiadomości tekstowych. Zadajesz sobie pytanie, przecież mogę zrealizować to za pomocą zwykłych sms-ów. Oczywiście. Ale czy masz na bieżąco informację czy wiadomość dotarła, czy posiadasz informację, że pracownik odczytał tę wiadomość? Oczywiście, że nie. Nasza aplikacji śledzi na bieżąco co dzieje się z wiadomością. Na ekranie tzw. konsoli operatorskiej otrzymasz wizualną informację czy wiadomość dotarła do adresata i czy ją przeczytał. Wszystko odbywa się na zasadzie zmiany koloru wiadomości do użytkownika czyli jej statusu. Mówiąc o statusach, system umożliwia także ustawianie statusów dla każdego pracownika z osobna. Pracownik może ustawić dowolny status jaki zostanie przez Państwa firmę zaplanowany, np. "U klienta", "Powrót do bazy", "Awaria", "Wolny" oraz dowolnych jakie potrzebujesz. Jeżeli zarządzasz liczną grupą kierowców, możesz im wszystkim wysłać informację o remontach dróg, korkach, objazdach, wypadkach na trasach ich przejazdów. Wiadomości tekstowe dają nieograniczone możliwości. System działa w oparciu o transmisję danych komórkowych na terenie całej Polski i Europy ( o ile masz wykupiony reaming międzynarodowy).

 

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami w zakładkach Aplikacji mobilnych lub zapraszając na spotkanie naszego przedstawiciela.

 

Twój e-mail:
Twój telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright Hajgo 2019

Korzyści ze współpracy.

Hajgo sp. z o.o. zatrudnia osoby niepełnosprawne i jest upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zakwalifikowanym do MSP (małe i średnie) dzięki nam możesz skorzystać z dofinansowania unijnego.

Dla dużych przedsiębiorstw proponujemy ulgi w odpisie na PFRON.

Przydatne informacje

Klauzula informacyjna

Polityka prywatności