System ProxyScanner to produkt, naszego partnera, firmy GBTI S.A. pozwalający na bezpośrednią kontrolę bezpieczeństwa nad infrastrukturą sieciową. Jego głównym zadaniem jest dynamiczna inwentaryzacja, audyt i nadzór bezpieczeństwa. Pod względem biznesowym, zrzesza on funkcje różnych rozwiązań typu NAC/NIDS/VA w jedno urządzenie, co pozwala zaoszczędzić koszty i czas związany z wdrożeniem oraz ewentualnymi problemami integracyjnymi. Wykorzystując zaawansowane algorytmy procesów aktywnych i pasywnych, ProxyScanner jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wzorowe bezpieczeństwo bez potrzeby dużych nakładów finansowych. Doskonale sprawdza się zarówno w małych jak i dużych firmach.

W kwestii RODO, system daje możliwość raportowania stanu zabezpieczenia danych w sieci firmowej w dowolnie ustalonym przedziale czasu.

Jest to idealna informacja dla kontrolujących Twoją firmę z punktu widzenia RODO, iż kwestie bezpieczeństwa tych danych traktujesz bardzo poważnie!

Media Społecznościowe

Hajgo sp. z o.o. jest także na fb, wejdź i polub naszą stronę.

Copyright Hajgo 2019

Korzyści ze współpracy.

Hajgo sp. z o.o. zatrudnia osoby niepełnosprawne i jest upoważniona do udzielania ulg we wpłatach na PFRON w wysokości co najmniej 40%.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą zakwalifikowanym do MSP (małe i średnie) dzięki nam możesz skorzystać z dofinansowania unijnego.

Dla dużych przedsiębiorstw proponujemy ulgi w odpisie na PFRON.

Przydatne informacje

Zasady przetwarzania danych osobowych